Nasza historia

Polskie Studio Realizacji powstało w wyniku połączenia dwóch Podmiotów z wieloletnim doświadczeniem: Firmy Eventowej - Revolution Centrum Rozrywki oraz Agencji Reklamowej - Artgraf w celu zapewnienia kompleksowej oraz efektywnej obsługi.  

Zaplanowanie, wdrożenie i zamknięcie zlecenia z sukcesem jest dla nas celem nadrzędnym a jego osiągnięcie ułatwia nam dobra organizacja pracy, szybkość reakcji oraz nieustająca pomysłowość. Podejmujemy się realizacji zarówno kameralnych jak i dużych imprez masowych. Pracę nad projektem rozpoczynamy od weryfikacji potrzeb oraz oczekiwań. Następnie przygotowujemy plan wydarzenia, które staje się wyjątkowe w swojej formie oraz na długo zapamiętane przez uczestników. Naszym zadaniem jest każdorazowo zindywidualizować przygotowywany scenariusz, dlatego też w ofercie proponujemy wiele innowacyjnej rozrywki oraz wyjątkową konferansjerkę.

Warto dodać, że w swych szeregach mamy zawodowego konferansjera - Marcina Brodowskiego, który swoje prezenterskie doświadczenie zdobywał pod skrzydłami największych polskich stacji radiowych i telewizyjnych. Jego charyzmatyczny głos można usłyszeć w wielu ogólnopolskich reklamach, spotach czy dubbingach. Na co dzień udziela się jako prowadzący podczas największych ogólnopolskich eventów, akcji promocyjno-reklamowych, koncertów oraz festiwali. Ceniony za klasę, szeroki zasób słownictwa oraz niebywałą elastyczność w bezpośrednim kontakcie. Przyzwyczaił nas do tego, że każdy swój występ czy prelekcję przygotowuje indywidualnie - wciągając słuchaczy w bezpośrednią interakcję, przez co spotkania te na długo pozostają w pamięci publiczności.

Polskie Studio Realizacji zajmuje się również stroną wizerunkową danego przedsięwzięcia, przygotowując projekty, spoty radiowe & telewizyjne, dekoracje, akcesoria reklamowe wraz z ich montażem.

Marcin Brodawski

Klienci